Contacten

Secretariaat:
Aanvraag info:  info@siba.be
Algemeen nummer: 016/55 35 20    
Linda Daems:   016/55 35 22      linda.daems@siba.be

Directie:
Waarnemend directeur: Thomas Verheyden :   016/55 35 23      siba@siba.be
TAC: Wim Swinnen 016/55 35 27     wim.swinnen@siba.be

Ondersteunend/opvoedend personeel:
Leerlingbegeleider: Dirk Rutgeerts   016/55 35 29     dirk.rutgeerts@siba.be
Coördinatie: Marc Verbinnen 016/55 35 28 marc.verbinnen@siba.be
ICT-coördinatie David De Ruyter david.deruyter@siba.be
Boekhouding: Fanny De Glas   016/55 35 25     boekhoud@siba.be
Personeel: Conny Janssens   016/55 35 24     personeel@siba.be

Verantwoordelijke studierichtingen:
Een afspraak met de verantwoordelijken kan bekomen worden na telefonisch contact via het algemeen nummer 016/55 35 20
Bouwtechnieken: Peter Van Genechten     peter.vangenechten@siba.be
Elektrotechnieken - Elektrische Installatietechnieken: Gerald Averhals      gerald.averhals@siba.be
Bouw - Ruwbouw: Jan Willems      jan.willems@siba.be
Hout - Houtbewerking: Jurgen Van Dessel      jurgen.vandessel@siba.be
Bakkerij, Banket en Confiserie: Tom Mues tom.mues@siba.be
Carrosserie: Gerd Joos     gerd.joos@siba.be
Centrale verwarming: Jan Van Den Brande      jan.vandenbrande@siba.be
Zevende specialisatiejaar Verwarmingsinstallaties: Jan Van Den Brande      jan.vandenbrande@siba.be 
Zevende specialisatiejaar Dakwerken: Ivo Vermeulen ivo.vermeulen@siba.be


Onze partners: