Secretariaat:

Algemeen nummer: 016/55 35 20

Aanvraag info: info@siba.be

Linda Daems: 016/55 35 20 linda.daems@adite.be


Directie:

Directeur: Dhr. Proesmans: 016/55 35 20 toon.proesmans@adite.be


Ondersteunend/opvoedend personeel:

TAC: Wim Swinnen: 016/55 35 27 wim.swinnen@adite.be

TA: Marc Verbinnen: 016/55 35 28 marc.verbinnen@adite.be

Leerlingbegeleider: Hilde Van Houtvinck 016/55 35 29 hilde.van.houtvinck@adite.be

Coördinator en smartschoolbeheerder: Debbie Hugaerts debbie.hugaerts@adite.be

ICT-coördinatie: David De Ruyter david.de.ruyter@adite.be

Boekhouding: Fanny De Glas 016/55 35 25 fanny.de.glas@adite.be

Personeel: Conny Janssens 016/55 35 24 conny.janssens@adite.be


Verantwoordelijke studierichtingen:

Een afspraak met de verantwoordelijken kan bekomen worden na telefonisch contact via het algemeen nummer 016/55 35 20

Bouwtechnieken: Leen Mechelmans leen.mechelmans@adite.be

Elektrotechnieken - Elektrische Installatietechnieken: Gerald Averhals gerald.averhals@adite.be

Bouw - Ruwbouw: Jan Willems jan.willems@adite.be

Hout - Houtbewerking: Jurgen Van Dessel jurgen.van.dessel@adite.be

Bakkerij, Banket en Confiserie: Marc Volkaerts marc.volkaerts@adite.be

Carrosserie: Gerd Joos gerd.joos@adite.be

Centrale verwarming: Koen Verlinden koen.verlinden@adite.be