Contacten

Secretariaat:

Aanvraag info: info@siba.be

Algemeen nummer: 016/55 35 20

Linda Daems: 016/55 35 22 linda.daems@siba.be

Directie:

Directeur: Daniƫl Meynaerts: 016/55 35 23 siba@siba.be

Directeur a.i.: Thomas Verheyden: 016/55 35 23 thomas.verheyden@siba.be

TAC: Wim Swinnen 016/55 35 27 wim.swinnen@siba.be

Ondersteunend/opvoedend personeel:

TA: Marc Verbinnen 016/55 35 28 marc.verbinnen@siba.be

Leerlingbegeleider: Dirk Rutgeerts 016/55 35 29 dirk.rutgeerts@siba.be

ICT-coƶrdinatie David De Ruyter david.deruyter@siba.be

Boekhouding: Fanny De Glas 016/55 35 25 boekhoud@siba.be

Personeel: Conny Janssens 016/55 35 24 personeel@siba.be

Verantwoordelijke studierichtingen:

Een afspraak met de verantwoordelijken kan bekomen worden na telefonisch contact via het algemeen nummer 016/55 35 20

Bouwtechnieken: Peter Van Genechten peter.vangenechten@siba.be

Elektrotechnieken - Elektrische Installatietechnieken: Gerald Averhals gerald.averhals@siba.be

Bouw - Ruwbouw: Jan Willems jan.willems@siba.be

Hout - Houtbewerking: Jurgen Van Dessel jurgen.vandessel@siba.be

Bakkerij, Banket en Confiserie: Tom Mues tom.mues@siba.be

Carrosserie: Gerd Joos gerd.joos@siba.be

Centrale verwarming: Jan Van Den Brande jan.vandenbrande@siba.be