Secretariaat:

Algemeen nummer: 016/55 35 20

Aanvraag info: info@siba.be

Linda Daems: 016/55 35 20 linda.daems@siba.be


Directie:

Directeur: Dhr. Proesmans: 016/55 35 20 siba@siba.be


Ondersteunend/opvoedend personeel:

TAC: Wim Swinnen: 016/55 35 27 wim.swinnen@siba.be

TA: Marc Verbinnen: 016/55 35 28 marc.verbinnen@siba.be

Leerlingbegeleider: Hilde Van Houtvinck 016/55 35 29 hilde.vanhoutvinck@siba.be

Coördinator: Debbie Hugaerts debbie.hugaerts@siba.be

Smartschoolbeheerder: Debbie Hugaerts debbie.hugaerts@siba.be

ICT-coördinatie: David De Ruyter david.deruyter@siba.be

Boekhouding: Fanny De Glas 016/55 35 25 boekhoud@siba.be

Personeel: Conny Janssens 016/55 35 24 personeel@siba.be


Verantwoordelijke studierichtingen:

Een afspraak met de verantwoordelijken kan bekomen worden na telefonisch contact via het algemeen nummer 016/55 35 20

Bouwtechnieken: Leen Mechelmans leen.mechelmans@siba.be

Elektrotechnieken - Elektrische Installatietechnieken: Gerald Averhals gerald.averhals@siba.be

Bouw - Ruwbouw: Jan Willems jan.willems@siba.be

Hout - Houtbewerking: Jurgen Van Dessel jurgen.vandessel@siba.be

Bakkerij, Banket en Confiserie: Marc Volkaerts marc.volkaerts@siba.be

Carrosserie: Gerd Joos gerd.joos@siba.be

Centrale verwarming: Koen Verlinden koen.verlinden@siba.be